18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Laptop poszedł w ruch

Afera w samolocie. Kobieta wpadła w szał zazdrości [WIDEO]

25.07.2019  14:34
Afera w samolocie. Kobieta wpadła w szał zazdrości [WIDEO]
Afera w samolocie. Kobieta wpadła w szał zazdrości [WIDEO] Fot: Albin Marciniak/East News

Zazdrość w miłości jest często jak sól w oku. Niektórzy irytują się z takich powodów w domowym zaciszu, a inni... Inni nigdy się nie hamują! Ta udokumentowana akcja jest tego najlepszym przykładem.

Podczas, gdy niektórzy czasem zdenerwują się na swojego partnera i powiedzą mu kilka przykrych słów, inni nie mają nawet zamiaru ukrywać swojej furii. To jest ten drugi przypadek. Pasażer samolotu udokumentował szał zazdrości pewnej kobiety, którego powodem było jdno niefortunne spojrzenie jej partnera.

Cios laptopem w tył głowy

Pasażerka linii American Airlines została z samolotu wyrzucona po tym, jak brutalnie zaatakowała swojego chłopaka. Kobieta wpadła w szał z uwagi na to, iż jej partner spoglądał podobno w stronę siedzącej odrobinę dalej pasażerki.

Dziewczynę do tego stopnia wyprowadziło to z równowagi, że dosłownie rzuciła się na partnera. Samolot, którym para miała lecieć do Los Angeles jeszcze nie wystartował, więc zaatakowany mężczyzna zdecydował się na samodzielne opuszczenie pokładu. Gdy udało mu się wstać z miejsca i zacząć oddalać się korytarzem, rozjuszona partnerka rzuciła w niego tym, co miała pod ręką. W tym przypadku był to laptop.

Chłopak dostał urządzeniem w tył głowy. Załodze samolotu nie udało się opanować sytuacji, pomimo licznych prób. Ostatecznie pełnych negatywnych emocji zakochanych wyprowadzono z pokładu samolotu. 

Wyegzekwowano panujące przepisy i oboje pasażerów zostało usuniętych z samolotu. Dziękujemy amerykańskiej załodze, która poradziła sobie z sytuacją. Ich działania sprawiły, że wszyscy inni pasażerowie mogli czuć się bezpiecznie - brzmi oficjalne stanowisko rzecznika amerykańskich linii lotniczych.

Myślicie, że po tej akcji się rozstali? 

Potworna scena zazdrości

Czytaj także
Przeczytaj więcej