18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Mąż jej nie złapał"

Wypadek na pokazie. Akrobatka nie żyje [WIDEO]

Wojciech Kozicki
19.04.2023  21:45
Akrobatka nie żyje. Wypadek na pokazie akrobatycznym [WIDEO]

Tragiczny wypadek podczas pokazu akrobatycznego. Nie żyje akrobatka z Chin. Do internetu trafiło nagranie wideo z dramatycznego upadku artystki.

Wypadek w Chinach we wsi Hougao w prowincji Anhui. Akrobatka poniosła śmierć. Prezentowała pokaz akrobatyczny ze swoim mężem. Niestety, po upadku 36-latki nie dało się uratować.

Wypadek na pokazie akrobatycznym. Akrobatka spadła na scenę

Sun i jej mąż Zhang prezentowali swoje akrobatyczne popisy 15 kwietnia. Podczas pokazu para akrobatów została wyniesiona wysoko za pomocą lin. Chinka próbowała wykonać ryzykowną ewolucję, ale nie złapała się nogi partnera.

Na nagraniu wideo widać jak akrobatka spada na scenę. Natychmiast przewieziono ją do szpitala, ale obrażenia były zbyt poważne, by mogła przeżyć.

Wypadek doprowadził do natychmiastowego odwołania pokazu, a pozostałe zaplanowane w weekend zostały odwołane przez firmę wykonawczą – podaje Radio ZET.

Świadkowie wypadku twierdzą, że akrobaci nie byli zabezpieczeni, a na scenie nie było dmuchanego lądowiska. Zwrócili też uwagę, że „stan dróg w okolicy miejsca pokazu nie był wystarczająco dobry, co utrudniło dotarcie ratownikom do rannej kobiety”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje