18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Alarm bombowy w CNN. Przerwano program na żywo

Redakcja
07.12.2018  12:30
cnn bomba alarm
cnn bomba alarm Fot: twitter.com/@CNNTonight

Biura telewizji CNN w Nowym Jorku zostały ewakuowane po otrzymaniu telefonu o podłożeniu w budynku Time Warner Center pięciu bomb - podała nowojorska policja.

Biura CNN w Nowym Jorku zostały ewakuowane przez policjantów w czwartek w nocy czasu lokalnego. Telefon z informacją o 5 bombach ukrytych w budynku otrzymano tuż po godz. 22.00 (4 nad ranem czasu polskiego).

Jak podaje CNN, ewakuacja przebiegła sprawnie, choć zakłóciła emisję nadawanego na żywo programu „CNN Tonight”, którego gospodarzem był Don Lemon.

Policjanci przez dwie godziny przeszukiwali wszystkie piętra budynku. Jego okolice zamknięto dla ruchu samochodowego i pieszego. Przed północą poinformowano, że funkcjonariusze nie znaleźli niczego podejrzanego

To nie pierwsza ewakuacja Time Warner Center. W październiku w budynku znaleziono paczkę z urządzeniem wybuchowym, adresowaną do byłego dyrektora CIA Johna Brennana.

ZOBACZ TEŻ: Alarm bombowy w szkole w Sosnowcu

Przeczytaj więcej
Komentarze