18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Drastyczne wideo

Bestialsko zamordowali śpiące niedźwiadki. Później przybili sobie piątki

29.03.2019  15:12
Kłusownicy zamordowali śpiące niedźwiedzie
Kłusownicy zamordowali śpiące niedźwiedzie Fot: YouTube/Mother bear and cubs killed illegally

Dwóch kłusowników nagrała ukryta na drzewie kamera. Mężczyźni zakradli się i zamordowali śpiące niedźwiedzie - matkę i jej młode.

Śpiące niedźwiedzie padły ofiarą kłusowników, a wszystko nagrała ukryta na drzewie kamera. W opublikowanym przez aktywistów filmie na YouTube, zobaczyć możemy, jak dwóch mężczyzn zakrada się do legowiska zwierząt i w okrutny sposób pozbawia je życia.

Do tego szokującego zdarzenia doszło na Alasce. Ofiarami są czarna niedźwiedzica i jej młode, sprawcami - pozbawieni skrupułów ludzie - ojciec z synem. Śledczy, którzy badają sprawę, zgodnie uznali, że to najbardziej skandaliczny przypadek kłusownictwa w historii ich pracy.

Kłusownicy brutalnie mordują niedźwiedzie

Na filmie widać, jak mężczyźni zakradają się do legowiska i oddają kilka strzałów. Po wszystkim dumni ze swego czynu, przybijają sobie piątki.

Na szczęście, gdy kilka dni po dokonaniu mordu wrócili na miejsce (chcieli ukryć dowody zbrodni) - zostali aresztowani.

Starszy z mężczyzn - Andrew Renner został skazany na trzy miesiące więzienia. Jego 18-letni syn Owen usłyszał wyrok 30-dni pozbawienia wolności w zawieszeniu i prac społecznych. Kłusownicy przyznali, że niedźwiedzie zabili dla rozrywki.

Przeczytaj więcej
Komentarze