18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Napad na willę rozpusty

Kangur zaatakował modelki podczas sesji

16.04.2019  15:03
Atak kangura na seksowne modelki - czy wiedział, że napadł na willę australijskiego playboya i milionera?
Atak kangura na seksowne modelki - czy wiedział, że napadł na willę australijskiego playboya i milionera? Fot: Instagram.com/candyshopmansion

Kangury potrafią być niebezpieczne. Przekonały się o tym modelki z Australii podczas seksownej sesji w bikini. Agresywne zwierzę postanowiło rozprawić się z roznegliżowanymi kobietami. Czy kangur wiedział, że zaatakował w miejscu słynącym z seksualnych orgii?

Kangur zaatakował na terenie legendarnej willi Candy Shop w Helensvale, której właścicielem jest milioner Travers „Candy Man” Beynon. To miała być zwykłe sesja w strojach kąpielowych, a skończyło się chaosem i ucieczką.

Atak kangura

Australijski Hugh Hefner i właściciel koncernu tytoniowego Freechocie opublikował na Instagramie wideo z monitoringu. Widać na nim agresywnego torbacza goniącego modelki po terenie rezydencji. Jedna skończyła w basenie, a niektóre próbowały przeskoczyć przez ogrodzenie.

Nie obyło się bez strat. Jedna z modelek ma kontuzję kostki i brzucha.

Zobacz także

Kangur zaatakował modelki:

logo Tu się dzieje