18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Napadli z karabinami na dom. Kobieta z dzieckiem broniła rodziny [WIDEO]

Redakcja
06.02.2019  15:08
Afryka, Pinetown w RPA i napad z bronią w ręku. Szokujące wideo z monitoringu. Napastnic wtargnęli z karabinami do domu i strzelali do ludzi.
Afryka, Pinetown w RPA i napad z bronią w ręku. Szokujące wideo z monitoringu. Napastnic wtargnęli z karabinami do domu i strzelali do ludzi. Fot: Youtube.com

RPA i napad z bronią palną na dom. Uzbrojeni napastnicy napotkali jednak opór. Kobieta z dzieckiem na rękach postanowiła bronić domu.

Nagranie wideo z Pinetown w Afryce. Kamery monitoringu nagrały moment, gdy mężczyzn próbowało wtargnąć do posiadłości, w której przebywało kilka rodzin. Jak podaje Blue Security, byli uzbrojeni w karabiny maszynowe i chcieli wtargnąć przez otwartą bramę.

Jedna z kobiet, trzymająca na rękach dziecko, próbowało zatrzymać agresorów i zamknąć bramę. Udało się to mimo strzałów. W końcu jednak uzbrojeni napastnicy dostali się na posesję. Nikogo nie zabili, ale ukradli wszystkim telefony.

Policja została zawiadomiona jeszcze w momencie, gdy napastnicy strzelali do rodziny z dzieckiem. Niestety, przyjechała za późno i przestępcy uciekli. Obecnie prowadzone jest śledztwo.

Napad na dom w Afryce i bohaterska kobieta z dzieckiem:

Przeczytaj więcej
Komentarze