18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Atak na księdza podczas mszy. Kary nie będzie

Wojciech Kozicki
16.07.2019  16:01
Kazanie i atak chorej psychicznie kobiety
Kazanie i atak chorej psychicznie kobiety Fot: YouTube.com

Skandal na mszy w Cachoeira Paulista (Brazylia) i brutalny atak na księdza na oczach wiernych. Kobieta zepchnęła duchownego ze sceny i okazuje się, że nie poniesie za to konsekwencji.

Brazylijski ksiądz Marcelo Rossi wygłaszał kazanie na scenie w hali centrum ewangelizacyjnego katolickiej wspólnoty Canção Nova. Wydarzenie było zabezpieczone przez ochroniarzy, ale pewna kobieta zdołała ich ominąć i rzuciła się na duchownego.

Rossi został brutalnie zepchnięty ze sceny przez 32-letnią agresorkę. Na miejscu był personel medyczny, a księdzu nic poważnego się nie stało, więc po opatrzeniu dał radę dokończyć kazanie.

Policja zabrała kobietę i wkrótce wyszło na jaw, że ma problemy psychiczne. Za swój wybryk kary nie poniesie i została już rozgrzeszona, bo ksiądz nie wniósł oskarżenia. Gdyby jednak zdecydował się ja oskarżyć, bez problemu urzadziłby jej piekło w sądzie. Zepchnęła księdza ze sceny na oczach 50 tys. wiernych, a wydarzenie było transmitowane na żywo w internecie.

Atak na księdza podczas mszy:

Przeczytaj więcej
Komentarze