18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Babeczki były bez szans

Atak niedźwiedzia! Zjadł je przed kamerą [WIDEO]

Wojciech Kozicki
31.05.2023  17:00
Atak niedźwiedzia w USA! Zjadł babeczki z cukierni [WIDEO]
Atak niedźwiedzia w USA! Zjadł babeczki z cukierni [WIDEO] Fot: Chris Cheadle/East News/All Canada Photos, Facebook/Taste by Spellbound

Spotkanie z niedźwiedziem w USA. Jak podaje Polsat News, niedźwiedź zakradł się do cukierni w trakcie dostawy ciast, ciasteczek i drożdżówek. Bez skrupułów pożarł 60 babeczek!

Atak niedźwiedzia w USA. Drapieżnik, niczym miś Yogi, zaplanował włamanie do cukierni. Podczas dostawy zakradł się i ukradł słodkości. Próbowano go odstraszyć, ale uparcie wracał, by skosztować cukierniczych frykasów.

Gdy na tyłach cukierni przez moment nie było ludzi, wyłonił się zza drzewa i wyciągnął z zaplecza jedno pudełko. Zanim pracownicy zdążyli go przegonić głodnego niedźwiedzia, zjadł 60 babeczek

- relacjonuje Polsat News.

Spotkanie z niedźwiedzem. Zjadł babeczki na ich oczach

Nagranie wideo z włamaniem do cukierni udostępnili jej pracownicy. Podkreślili, że wielki łasuch nie zrobił nikomu krzywdy. Maureen Williams, pracownica zakładu ciastkarskiego, w rozmowie z telewizją WTNH przyznała jednak, że spotkanie w niedźwiedziem to ogromna adrenalina.

Akcja pożeracza cukierniczych wyrobów została uwieczniona na nagraniu wideo. Misiowi zjedzenie kilkudziesięciu ciastek zajęło około 10 minut. W końcu przestraszył się klaksonu samochodowego.

Odwrócił się i podszedł do mnie W tym momencie wiedziałam, że nie zamknę drzwi. Był zbyt blisko. Więc wycofałam się i uciekłam

- wyznała pracownica cukierni w rozmowie z telewizją.

Jeśli niedźwiedź wróci to będzie świetna reklama dla cukierni?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje