18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niestety, musieli zabić misia

Atak niedźwiedzia! Zginęli wszyscy, nawet pies [WIDEO]

Wojciech Kozicki
02.10.2023  16:00
Kanada i horror w parku narodowym Banff w Albercie. Niedźwiedź zabity po zamordowaniu ludzi
Kanada i horror w parku narodowym Banff w Albercie. Niedźwiedź zabity po zamordowaniu ludzi Fot: Sanford/Agliolo / Alaska Stock/EAST NEWS

Atak niedźwiedzia, są ofiary śmiertelne. Potwierdzono, że niedźwiedź zabił małżeństwo w parku narodowym w Kanadzie. Niedźwiedzie grizzly stają się coraz poważniejszym zagrożeniem dla turystów... z winy turystów!

Atak niedźwiedzia w Kanadzie. W kanadyjskim Parku Narodowym Banff w Albercie małżeństwo spacerowało z psem. Nagle zaatakował ich niedźwiedź grizzly. Zabił wszystkich, nie zlitował się nawet nad psem.

Atak niedźwiedzia. Grizzly w Kanadzie zabijają

Biuro prasowe Parks Canada potwierdziło śmiertelny atak niedźwiedzia w dolinie rzeki Red Deer. Ze względu na trudne warunki pogodowe, nie można było dotrzeć do ofiar śmigłowcem. Na miejscu pojawił się kolejny problem - niedźwiedź nie odpuścił!

Polacy dokarmiają niedźwiedzie. Coraz więcej ataków

Do małżeństwa dotarli w nocy z piątku na sobotę. Niestety, okazało się, że zarówno kobieta oraz mężczyzna, jak i ich pies nie przeżyli spotkania z dzikim zwierzęciem. 
W sobotę nad ranem policja przewiozła ciała ofiar do miejscowości Sundre

- podaje Polsat News.  

Podczas akcji ratunkowej, ratowników zaatakował agresywny niedźwiedź grizzly. Reuters podaje, że zwierzę zostało zabite. Dodatkowo zamknięto obszar wokół dolin Red Deer i Panther. Ustalenie będzie obowiązywać do odwołania. 

Niestety, ataków niedźwiedzi jest coraz więcej, bo tak jak w Polsce, ludzie do nich podchodzą i drażnią. Polsat News zwraca jednak uwagę, że tylko 14 proc. ataków grizzly na świecie kończy się śmiertelnie. 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Atak niedźwiedzia w Kanadzie. Grizzly zabił, więc go zabili [WIDEO]

logo Tu się dzieje