18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmiażdżył kultowe auto

Nosorożec kontra Golf III. Przerażający atak! [WIDEO]

02.09.2019  14:53
Atak nosorożca w zoo w Europie - Golf III nie przetrwał
Atak nosorożca w zoo w Europie - Golf III nie przetrwał Fot: YouTube

Kolejny atak nosorożca, ale tym razem nie w Afryce, a w… Niemczech! Agresywne zwierzę zaatakowało samochód, co zostało uwiecznione na nagraniu wideo. Volkswagen Golf III nie miał szans. W samochodzie jechała pracownica zoo Serengeti Park.

Atak nosorożca Kusini w zoo w w Hogenhagen. 30-letni samiec wpadł w furię i staranował samochód, którym jechała kobieta. Na nagraniu widać jak zwierzę brutalnie rozprawia się z kultowym hatchbackiem, który koziołkuje jak resorak!

O dziwo, kobieta wyszła z wypadku prawie bez szwanku. Ma jedynie kilka siniaków i otarć. Władze zoo oświadczyły, że nie mają pojęcia, dlaczego nosorożec ją zaatakował. Przebywa w zoo od 18 miesięcy i jak powiedział szef Serengeti Park Fabrizio Sepe, wcześniej nie był agresywny. Zwraca jednak uwagę, że Kusini wciąż aklimatyzuje się w nowym otoczeniu.

Sepe zapewnia, że nosorożec nie stanowi żadnego zagrożenia dla odwiedzających. Jest wypuszczany jedynie wcześnie rano i późnym wieczorem, gdy w Serengeti Park nie ma odwiedzających.

Atak nosorożca w Niemczech - nagranie WIDEO:

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze