18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Impreza taka że aż staje... serce!

Dramat na seks festiwalu. Kobieta "przedawkowała"

09.07.2019  10:38
Seks impreza swingersów i seksualne przedawkowanie. Do czego to doszło?
Seks impreza swingersów i seksualne przedawkowanie. Do czego to doszło? Fot: Facebook.com/beforeitsnews.com - Swingfields 2015

Pewnie niektórzy z was nie wiedzieli, ale swingersi mają swój własny seks festiwal Swingfields. To największa tego typu impreza w Europie, a w tegorocznej edycji wzięło udział 700 osób. Dla jednej z pań seksualne przygody o mało nie skończyły się śmiercią.

Seks festiwal w brytyjskim Malvern (Swingfields) to gratka dla miłośników nawiązywania BARDZO bliskich znajomości z cudzymi partnerami. Niestety, dla jednej z kobiet to była za duża dawka emocji. Nieoficjalnie mówi się, że przedawkowała uciechy cielesne i dlatego serce nie wytrzymało. To ewidentnie nie był jej szczęśliwy numerek.

Seks to (niekonieczne) zdrowie

Jak podaje thesun.co.uk, w piątek 52-letnia kobieta nagle zaczęła się dusić. Na miejscu pojawił się personel medyczny, który zdiagnozował atak serca. Utrzymano poszkodowaną przy życiu i wkrótce na miejscu pojawił się śmigłowiec medyczny, którym kobieta przeleciała się do szpitala.Imprezowicze szybko otrząsnęli się po incydencie i wrócili do zabawy.

Express.co.uk informuje, że za wejściówkę na imprezę trzeba było zapłacić ok. 170-250 funtów za parę. Można było liczyć na takie "udogodnienia" jak specjalne dyby na pośladki dla osób lubiących dostawać klapsy, wieloosobowe hamaki i baseny do brania kąpieli przed widownią. Jedną z atrakcji wieczoru były zapasy w kisielu.

Dochodzi do siebie

Media podają, że kobieta przeżyła i doszła już do siebie. Ma jednak wszczepiony w serce stent i czeka ją rehabilitacja.

Tak wygląda największy seks festiwal swingersów w Europie z lotu ptaka:

Przeczytaj więcej
Komentarze