18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przeszkadzało jej dziecko. Wyrzucili ją z samolotu [WIDEO]

Redakcja
21.02.2019  11:50
Linie lotnicze JetBlue i podróżowanie z dzieckiem samolotem - doszło do awantury, a Valerie Gonzalez pobiła obsługę samolotu.
Linie lotnicze JetBlue i podróżowanie z dzieckiem samolotem - doszło do awantury, a Valerie Gonzalez pobiła obsługę samolotu. Fot: Twitter.com

Awantura w samolocie JetBlue. Podróż  z dzieckiem samolotem nie wszystkim się podobała. Skończyło się na rękoczynach.

Linie lotnicze JetBlue i zadyma na pokładzie samolotu lecącego z Fort Lauderdale do Las Vegas. Matka zabrała w podróż swoje 3-letnie dziecko. Obok niego miejsce dostała 32-letnia Valerie Gonzalez. Wyraźnie jej się to nie spodobało.

 

Nie będę siedziała obok pierdo*onego dziecka. Piję cały dzień – zdenerwowała się Gonzalez.

Awanturujące się pasażerka zmieniła miejsce bez zgody załogi. Obsługa lotu zdecydowała, że Gonzalez musi opuścić samolot. Pasażerowie oczywiście filmowali całe zajście, a gdy kobieta to zobaczyła, stała się agresywna. Opluła mężczyznę z telefonem.

Wysiadła z samolotu, ale postanowiła do niego wrócić. Pracownik linii lotniczych próbował ją powstrzymać, ale uderzyła go w głowę. Została aresztowana. Jak podaje news.com.au, było pod wpływem alkoholu. Wsadzono ją na wózek inwalidzki i ochrona wywiozła ją z lotniska.