18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wideo z miejsca zdarzenia

Strzelanina w szkole w Brazylii. Zamordowali dzieci

Wojciech Kozicki
13.03.2019  16:02
Atak na szkołę w Brazylii - krwawa strzelanina i zabite dzieci
Atak na szkołę w Brazylii - krwawa strzelanina i zabite dzieci Fot: Youtube.com

Strzelanina w szkole w Brazylii. Wiadomo już, że są ofiary śmiertelne. Policja potwierdziła, że w São Paulo przynajmniej 6 osób zostało zabitych w ataku, a jedna z nich na pewno była dorosła.

Jak podaje BBC.com, w Brazylii w środę ok. godziny 9:30 czasu lokalnego doszło do strzelaniny w szkole (placówka Professor Raul Brasil). Dwóch zakapturzonych napastników przeprowadziło atak. Obaj nie żyją.

Atak na szkołę w Brazylii

Reuters.com podaje, że napastnicy zabili 5 dzieci. Ich ofiarą padł też pracownik szkoły. Nie wiadomo ile rannych dzieci trafiło do szpitali. Thisisinsider.com pisze, że rannych może być 9 osób. Portal dotarł do informacji, że napastnicy popełnili samobójstwo.

Brutalnie zamordowali dzieci

W sprawie zabrał głos gubernator João Doria. Na Twitterze napisał, że ofiary uzbrojonych napastników zostały brutalnie zamordowane. Na miejscu miał panować chaos, ponieważ wszyscy obecni w szkole próbowali uciekać.

Policja oświadczyła, że tuż przed tragedią, w odległości 500 metrów od szkoły doszło do innej strzelaniny. Nie potwierdzono, że strzelały te same osoby.

Atak na szkołę w Brazylii - w strzelaninie zginęły dzieci:

Przeczytaj więcej
Komentarze