18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niekonwencjonalne metody leczenia - Jan od Boga uzdrawiał kobiety... seksem

Redakcja
17.12.2018  14:39
uzdrowiciel leczył kobiety seksem

Znany brazylijski uzdrowiciel Joaxo Teixeira de Faria oddał się w ręce policji po tym, jak ponad 300 kobiet oskarżyło go o molestowanie seksualne. Niekonwencjonalne metody leczenia miał stosować od 8 lat.

Wprowadził w stan hipnozy, a później zgwałcił - tak wyglądać miał "zabieg", jaki wykonał znany brazylijski uzdrowiciel - Joao Teixeira de Faria na jednej z oskarżających go kobiet. Znachor znany szerzej jako "Jan od Boga" od około 50 lat "leczy" ludzi z całego świata, w tym także z Polski. Teraz ponad 300 kobiet postanowiło wyjawić, jak naprawdę wyglądały jego niekonwencjonalne metody.

O gwałt oskarżyła go jedna kobieta, inne zarzucają uzdrowicielowi molestowanie seksualne. W ramach zabiegów, w których rzekomo łączy ludzi z duchami zmarłych medyków, miał dotykać miejsc intymnych swoich pacjentek, a nawet je masować.

O praktykach znachora kilka jego pacjentek opowiedziało w telewizji. Emisja programu wywołała prawdziwą lawinę - podobne doświadczenia zgłosiło już kilkaset innych kobiet.

Sprawą zajęła się policja i prokuratura. Faria otrzymał wezwanie na przesłuchanie, na które się nie stawił, został więc uznany za zbiega, a jego nazwisko trafiło na listę poszukiwanych przez Interpol.

W niedzielę 16. grudnia uzdrowiciel zdecydował się oddać w ręce policji, jednak dalej nie przyznaje się do zarzucanych mu przestępstw. Brazylijskie służby jak na razie nie komentują sprawy - podaje TVN24.

ZOBACZ TEŻ:

Przeczytaj więcej
Komentarze