18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bronił się przed niedźwiedziem. Odgryzł mu język

10.06.2019  19:20
Bronił się przed niedźwiedziem. Odgryzł mu język
Bronił się przed niedźwiedziem. Odgryzł mu język Fot: EAST NEWS

Wyobraźcie sobie, że atakuje Was niedźwiedź. Co możecie zrobić? Otóż okazuje się, że bardzo wiele rzeczy. Możliwe jest nawet odgryzienie rozjuszonej bestii języka.

Mieszkaniec syberyjskiej Tuwy został zaatakowany przez niedźwiedzia. Poradził sobie z napastnikiem w sposób co najmniej nietypowy. 

29-letni Nikołaj był ze znajomymi w rezerwacie przyrody na północy Tuwy. Cała grupa przyjaciół szukała poroża jeleni. Podczas porywającej rozrywki zdarzył się jednak dramatyczny wypadek.

Odgryzł niedźwiedziowi kawałek języka

Na Nikołaja, kiedy oddalił się od znajomych, rzucił się rozjuszony niedźwiedź brunatny. Zwierze zaatakowało 29-latka z całą siłą i powaliło go na ziemię. Niejedna osoba nie wyszła by z takiej sytuacji żywa, ale nie Nikołaj.

Zwierze zaczęło kąsać Nikołajowi twarz, a ten w odwecie... odgryzł mu kawałek języka! Zbolały i pokonany niedźwiedź odpuścił i uciekł od mężczyzny. Wtedy, zaalarmowani krzykami rannego, wrócili po niego znajomi. 

Chłopak przeżył, z ranami znalazł się w szpitalu. Nie wiadomo, jaki los ostatecznie spotkał niedźwiedzia. Znajomi Nikołaja otrzymali jeszcze mandat - to wszystko dlatego, że na terenie rezerwatu rozpalili ognisko. To się nazywa szczęście w nieszczęściu z nieszczęściem. 

Przeczytaj więcej
Komentarze