18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zginęli razem

Całowali się na moście. Tragiczna śmierć zakochanych [WIDEO]

09.08.2019  21:14
Całowali się na moście. Tragiczna śmierć zakochanych [WIDEO]
Całowali się na moście. Tragiczna śmierć zakochanych [WIDEO] Fot: All Canada Photos

Tragedia przypominająca ogromny dramat Romea i Julii. Zakochana para z Peru tak bardzo zapamiętała się w pocałunku, że... zginęła. 

Zakochani oddawali się czułości na moście Cuzco w Peru. W pewnym momencie skupieni na pocałunku - stracili równowagę i spali wiele metrów w dół. Nie udało im się przeżyć tego dramatycznego upadku. 

Tragiczna śmierć zakochanych

Tragedię zarejestrował miejski monitoring. 34-letnia Maybeth Espinoz i 36-letni Hector Vidal wracali do domu z nocnego klubu, w którym świetnie się bawili. Zakochana para przystanęła na moście, by okazać sobie uczucie za pomocą pocałunku.

Prawdopodobnie do tragedii by nie doszło, gdyby nie to, że kobieta zdecydowała się usiąść na poręczy mostu i objąć nogami swojego partnera. To przez tę ryzykowną pozę, oboje wypadli poza ową felerną barierkę. 

Świadkowie zdarzenia wezwali pogotowie. Maybeth zmarła jeszcze w karetce, a Hector z uwagi na ogromne obrażenia w obrębie czaszki - odszedł w szpitalu. Historia ta powinna służyć jako przestroga dla wszystkich zakochany przed popełnianiem błędów tego rodzaju. 

Przeczytaj więcej
Komentarze