18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror w szpitalu. Pielęgniarka przywiązała niemowlę do łóżeczka!

Redakcja
06.02.2019  15:09
pielęgniarka przywiązała dziecko do łóżeczka
pielęgniarka przywiązała dziecko do łóżeczka Fot: CEN/EuroPics/East News

Mama 5-miesięcznych bliźniaków z przerażeniem odkryła, jak jej dzieci traktuje personel szpitala. Chłopcy mieli brudne ubranka, a jednego z nich pielęgniarka przywiązała do łóżeczka.

39-letnia Chorwatka Anna Trescec jest matką trójki dzieci - chorej na padaczkę dziewczynki i maleńkich bliźniaków. Chłopcy pięć miesięcy po urodzeniu trafili do szpitala w Zagrzebiu z powodu rotawirusów i grypy.

W ostatnich dniach do mediów trafiły zdjęcia, które Anna wykonała na miejscu. Kobieta z przerażeniem odkryła, jak szpital zajmuje się jej chorymi dziećmi i postanowiła to nagłośnić.

Gdy odwiedziła chłopców na oddziale, okazało się, że maluchy leżą w łóżeczkach w poplamionych moczem i kałem ubrankach. Skóra w miejscach intymnych była zaczerwieniona i podrażniona, a jeden z chłopców miał nóżki przywiązane do łóżeczka!

 

Przerażona matka od razu ruszyła na poszukiwania pielęgniarki, wtedy okazało się, że to właśnie ona przywiązała dziecko do prętów łóżka, a później wyszła na kawę. Gdy usłyszała pretensje Anny, oznajmiła, że nie będzie bez przerwy siedzieć przy łóżeczku bliźniaków i zmieniać im pieluch - podaje The Sun.

Mama chłopców zgłosiła sprawę dyrekcji placówki i została przeproszona za zachowanie pielęgniarki. Dyrekcja szpitala zapewniała ją przy tym, że bliźniaki otrzymują najlepszą możliwą opiekę.

 

Pielęgniarka przywiązała niemowlę do łóżeczka
Pielęgniarka przywiązała niemowlę do łóżeczka