18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szok na Cyprze

19-latka: zgwałciło mnie 12 mężczyzn. Dziewczyna trafiła za kratki

29.07.2019  09:27
19-latka: zgwałciło mnie 12 mężczyzn. Dziewczyna trafiła za kratki
19-latka: zgwałciło mnie 12 mężczyzn. Dziewczyna trafiła za kratki Fot: Twitter

W nocy z 16 na 17 lipca miało dojść do zbiorowego gwałtu na brytyjskiej turystce. Dwa tygodnie od zdarzenia domniemani sprawcy są na wolności. Za kratki trafiła rzekoma ofiara.

12 Izraelczyków miało zbiorowo zgwałcić 19-letnią turystkę z Wielkiej Brytanii. Do napaści seksualnej doszło podobno w kurorcie Ayia Napa na Cyprze w nocy z 16 na 17 lipca.

Grupa izraelskich turystów została przesłuchana, a dziewczyna trafiła ponoć do szpitala. Od zdarzenia mijają niespełna dwa tygodnie, a sprawa diametralnie się odwróciła. Panowie wyszli na wolność. Za kratki trafiła Brytyjka.

Gwałt wyssany z palca

W niedzielę 28 lipca 19-latka z Wielkiej Brytanii została aresztowana przez cypryjską policję. Okazuje się, że gwałt został przez nią najprawdopodobniej całkowicie zmyślony - podaje BBC.

Izraelczycy od samego początku zapewniali, że są niewinni. Pierwsi z nich areszt opuścili w ostatni czwartek, kolejni na wolność wypuszczeni zostali w niedzielę. Ich oskarżycielka odpowie teraz za składanie fałszywych zeznań.

Przeczytaj więcej
Komentarze