18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Family MMA

Mordobicie w Disneylandzie. Tłukł kobiety jak wściekły [WIDEO]

Wojciech Kozicki
09.07.2019  14:43
Ostra bójka w parku rozrywki dla dzieci - tak bawią się dorośli
Ostra bójka w parku rozrywki dla dzieci - tak bawią się dorośli Fot: Youtube.com

Disneyland to park rozrywki, który kojarzy nam się z radosnymi dziećmi, uśmiechem i sympatycznymi postaciami z kreskówek. To miejsce wyzwala także negatywne emocje. Do sieci trafiło nagranie wideo, na którym widać brutalne mordobicie przed domkiem Goofy’ ego.

6 lipca w parku rozrywki Disneyland w Anaheim w Kalifornii doszło do ostrej bójki. Na początku wydawało się, że to niewinna rodzinna awantura, ale po chwili czarnoskórzy mężczyźni rzucili się sobie do gardeł. Zadymę przerwała dopiero straż parku.

Tak się bawią dorośli w Disneylandzie

Na wideo widać jak czarnoskóra kobieta napluła w twarz swojemu bratu. Ten rzucił się na nią z pięściami, a wtedy do akcji wkroczyli inni członkowie rodziny. W walkę włączyła się nawet kobieta na wózku inwalidzkim.

Damski bokser

Mężczyzna, któremu napluto w twarz, to damski bokser. Jak wściekły okładał po twarzach także kobiety.

Jak informuje latimes.com, walczących rozdzieliła straż parku, a później zajęła się nimi policja. Początkowo nikomu nie postawiono zarzutów, bo rodzina nie chciała współpracować, ale skoro nagranie wideo trafiło do internetu, policja zamierza znów zająć się sprawą.

Bójka w Disneylandzie:

Przeczytaj więcej
Komentarze