18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące kazanie

Duchowny chce zabijać gejów. "Brudne zwierzęta LGBT" [WIDEO]

17.06.2019  11:53
Kaznodzieja chce zabijać osoby LGBT "bo tak chce Bóg"
Kaznodzieja chce zabijać osoby LGBT "bo tak chce Bóg" Fot: Youtube

Kara śmierci dla osób LGBT w USA? Baptysta Grayson Fritts wygłosił kazanie, które wywołało kontrowersje na całym świecie. Czy za swoje słowa poniesie karę?

Grayson Fritts to kaznodzieja Kościoła Baptystów z Knoxville oraz detektyw w miejscowym biurze szeryfa. W czerwcu 2019 roku wygłosił szokujące kazanie, w którym stwierdził, że Bóg dał władzę rządowi, by nasłać policję na „dziwadła LGBT” i przeprowadzić procesy. Jego zdaniem wszyscy powinni zostać skazani na karę śmierci.

Zobacz także

To jest problem współczesnego wymiaru sprawiedliwości. Policjanci uganiają się za złodziejami ciastek, a tymczasem groźne zwierzęta szaleją na ulicach – uważa Fritts. (nytimes.com)

Kara śmierci dla gejów?

Zasugerował, ze najłatwiej będzie zatrzymać wszystkie „brudne zwierzęta LGBT” na paradzie równości. Swoje poglądy opiera na Księdze Kapłańskiej i twierdzi, że homoseksualizm jest grzechem przeciwko naturze. Przy okazji zaznaczył, że jego religijne poglądy nie wypływają na jego pracę detektywa.

Gdybym pracował w restauracji i gej chciałby hamburgera, przygotowałbym mu posiłek, bo to moja praca – powiedział Fritts.

Fritts przebywa obecnie na płatnym zwolnieniu chorobowym Kaznodziei przygląda się jednak prokurator okręgowy i za szokujące słowa może spotkać go kara.

Zobacz także
Przeczytaj więcej
Komentarze