18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wolałby inne kajdanki

Dyrektor katolickiej szkoły i striptiz. Erotyczne ekscesy skończyły się aresztem

02.06.2019  13:32
Dyrektor szkoły katolickiej aresztowany po wizycie w klubie ze striptizem
Dyrektor szkoły katolickiej aresztowany po wizycie w klubie ze striptizem Fot: Shutterstock

Dyrektor katolickiej szkoły należącej do diecezji Bonton Rouge w Luizjanie - Michael Corneau - został aresztowany w czasie szkolnej wycieczki. Zamiast zajmować się uczniami, udał się do klubu ze striptizem.

Michael Corneau pracuje jako nauczyciel, a nawet dyrektor. I to placówki nie byle jakiej, bo katolickiej Szkoły Świętej Rodziny w Port Allen w Luizjanie. Powinien więc dawać przykład i uczyć dzieci chrześcijańskich wartości. Niestety, w środę nieco się zapomniał i pokazał podopiecznym, jakie zachowania nie są godne naśladowania.

Zobacz także

Dyrektor, striptiz i kajdanki

Pedagog wyjechał z uczniami na wycieczkę do Waszyngtonu, gdzie wieczorem, dla rozluźnienia, odwiedził klub ze striptizem. Miejsce nie miało na niego zbyt dobrego wpływu - mężczyzna sporo wypił i zrobił się agresywny. Zaczepiał gości, rzucał w kierunku tancerek wulgarne komentarze i składał im niemoralne propozycje. Gdyby tego było mało, stwierdził, że rachunku na barze płacić nie będzie i nawet pokłócił się o to z obsługą - podaje Newsweek.com.

Mężczyzna został aresztowany i już usłyszał zarzuty. Na wolność wyjdzie najprawdopodobniej w poniedziałek.

Tymczasem już teraz wiadomo, że jego dalsza kariera w oświacie jest mocno zagrożona. A już na pewno nie czeka go świetlana przyszłość w szkole, w której dotychczas pracował. Diecezja Bonon Rouge przyznaje, że dyrektor ich szkoły "popłynął" w Waszyngtonie i informuje, że właśnie złożył swoją rezygnację z dalszej pracy w placówce.

Czytaj także