18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające

Dziewczynka miała w brzuchu 100 kulek z herbaty bąbelkowej [ZDJĘCIE]

25.08.2019  14:21
Dziewczynka miała w brzuchu 100 kulek z herbaty bąbelkowej [ZDJĘCIE]
Dziewczynka miała w brzuchu 100 kulek z herbaty bąbelkowej [ZDJĘCIE] Fot: Zofia Drozynska/East News

Herbata bąbelkowa jest bardzo modna, ale jak widać, z każdą modną rzeczą można przesadzić. Pewnej 14-latce upodobanie do tego napoju nie wyszło na dobre. 

Herbata bąbelkowa jest nie tylko modna, ale również pyszna. Bardzo trudno jej się oprzeć, ale pamiętać należy, że w każdej rzeczy na świecie powinniśmy zachować umiar - inaczej może nam jedynie zaszkodzić. 

Tak było w przypadku 14-latki z Chin. Dziewczynka przez 5 dni skarżyła się na różne dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego - m.in. zaparcia, bóle brzucha i brak apetytu. W końcu opiekunowie dziecka zdecydowali o wizycie u lekarza.

Przesadziła z herbatą bąbelkową 

Medycy zdecydowali o badaniu tomografem komputerowym. To, co zobaczyli na zdjęciu, totalnie ich przeraziło. 

Okazało się, że wyraźnie widoczne na zdjęciu cienie, były... stoma kulkami z herbaty bąbelkowej! Dziewczynka nie przyznała się do tego, ile takich herbat wypiła i uparcie twierdziła, że skusiła się tylko na jedną - jednakże to co widzimy na zdjęciu, pokazuje, że to było jawne kłamstwo.

Kulki w takiej herbacie wykonane są z tapioki i teoretycznie nie powinny być widoczne na zdjęciu. Najwyraźniej jednak dodano do nich czegoś, co sprawiło, że uwidoczniły się w badaniu. 

Ostatecznie, dziecko wyleczone zostało... środkiem na przeczyszczenie i nic złego jej się nie stało. Najadła się tylko strachu... i kulek z herbaty.

Przeczytaj więcej
Komentarze