18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Egzekucja w świątyni Mahometa. Ścięli 6-letnie dziecko z szokującego powodu

Redakcja
11.02.2019  11:16
Arabia Saudyjska, islam i ścięcie głowy dziecku. Była to egzekucja za "zły odłam islamu". Szyicka mniejszość jest dyskryminowana i mordowana od lat.
Arabia Saudyjska, islam i ścięcie głowy dziecku. Była to egzekucja za "zły odłam islamu". Szyicka mniejszość jest dyskryminowana i mordowana od lat. Fot: Facebook.com

Arabia Saudyjska i brutalna egzekucja. Zostało wykonane ścięcie. Tym razem zabito dziecko.

Świątynia proroka Mahometa w Medynie w Arabii Saudyjskiej. Jak podaje radiozet.pl, na oczach matki ścięto jej 6-letnie dziecko. Chłopiec o imieniu Zakaria Al-Jaber zginął, bo wyznawał „zły odłam islamu”.

Arabia Saudyjska i ścięcie głowy

Nieznany mężczyzna zapytał kobietę, czy jest szyitką. Odpowiedziała twierdząco. Po chwili miało zjawić się kilku mężczyzn i wyrwać jej dziecko. Zadano mu wiele ciosów w szyję potłuczonym szkłem. chłopiec miał zostać następnie ścięty na oczach matki.

Mirror.co.uk podaje, że kobieta mogła jedynie przypatrywać się egzekucji i krzyczeć. Przypomina też, że od lat stosunki sunnicko-szyickie są bardzo napięte i naznaczone przemocą. Szyici są dyskryminowani i mordowani.