18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w domu opieki

Emerytura jak z horroru. 102-latka podejrzana o morderstwo

27.05.2019  11:24
Emerytura jak z horroru. 102-latka podejrzana o morderstwo
Emerytura jak z horroru. 102-latka podejrzana o morderstwo Fot: Pixabay

Emerytura powinna być czasem, w którym człowiek w końcu może w spokoju odpocząć. Niestety, życie czasem robi ludziom przykre niespodzianki nawet w tym okresie. Choć trudno w to uwierzyć, 102-latka była główną podejrzaną o morderstwo 92-latki. 

Emerytura kojarzy nam się ze spokojem, czasem z przewlekłymi chorobami, ale raczej nie z zabójstwem. Można pokusić się o stwierdzenie, że z przestępstwami wszelkimi nie kojarzy się ona w ogóle. Niemniej faktem jest, że w domu spokojnej starości Chézy-sur-Marne na północy Francji doszło do brutalnej zbrodni.

Emerytura i morderstwo

Emerytura 92-latki zakończyła się gwałtownie i tragicznie. Seniorka została znaleziona martwa w swoim pokoju w domu opieki. Miała na ciele ślady świadczące o walce z mordercą, którą podjęła nim dokonała żywota. 

Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci 92-latki było uduszenie oraz ciosy w głowę – poinformował media prokurator Soissons Frederic Trinh. 

Co najciekawsze, oprawcą 92-latki najprawdopodobniej wcale nie był ktoś młody, ale starsza od niej o 10 lat koleżanka z domu opieki. 102-latka zdradziła bowiem asystentce medycznej, że kogoś zabiła.

Obecnie jest ona poddawana badaniom psychiatrycznym, które mają zdradzić, że faktycznie byłaby w stanie pozbawić kogoś życia i czy będzie za swój czyn odpowiadać karnie. 

Dom opieki, w którym doszło do tragedii

Przeczytaj więcej
Komentarze