18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Władze parku pójdą na dno?

Fala tsunami uderzyła w ludzi. Masakra w parku rozrywki

Wojciech Kozicki
02.08.2019  11:03
Szokujące wideo i uderzenie fali tsunami w Chinach

Basen w parku rozrywki pozornie wydaje się bezpiecznym miejscem. A jednak, gdy rodziny z dziećmi relaksowały się w wodzie, uderzyła w nich fala tsunami. Ustalono już, dlaczego doszło do tego wypadku.

Wodny park rozrywki Yulong Shuiyun w chińskim mieście Longjing tonie w negatywnych komentarzach. W jednym z basenów, gdzie pływały rodziny z dziećmi, nagle zaczął podnosić się poziom wody. Niespodziane uderzyło w nich małe tsunami.

Do internetu trafiło nagranie wideo, na którym widać ludzi porwanych przez falę. Media podają, że  do szpitala zgłosiły się aż 44 poszkodowane osoby. Niektóre z nich mają niewielkie uszkodzenia kończyn i są pod obserwacją.

Władze miasta Longjing wydały oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Okazało się, że doszło do awarii zasilania i uszkodzenia sprzętu elektronicznego w sterowni parku. Maszyna do robienia fal oszalała. Pracownicy szybko zareagowali i odcięli zasilanie, co być może uratowało życie wielu osobom.

Uderzenie tsunami w basenie:

Przeczytaj więcej
Komentarze