18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

trwa śledztwo

Masakra w wesołym miasteczku. Głowa Polki się zakleszczyła

21.08.2019  13:58
Masakra w wesołym miasteczku. Głowa Polki się zakleszczyła
Masakra w wesołym miasteczku. Głowa Polki się zakleszczyła Fot: Shutterstock

10-letnia dziewczynka miała spędzić rajskie wakacje. Zamiast tego, doświadczyła piekła. Teraz sprawę jej tragicznego w skutkach wyjścia do wesołego miasteczka, badają śledczy.

Polska rodzina na wakacjach w Marsylii we Francji przeżyła piekło. Postanowili skorzystać z nowej atrakcji - największego w kraju diabelskiego młyna. Raczej już tam nie wrócą.

Do tragicznych wydarzeń doszło w parku rozrywki na plaży w Escale Baley w poniedziałek po południu. 10-latka z bliskimi wyruszyli do parku rozrywki i postanowili przejechać się na diabelskim młynie. Zamiast cudownej zabawy - dostali piekło.

Tragedia w wesołym miasteczku

Dziewczynka nieszczęśliwie zakleszczyła się w kabinie karuzeli. Głowa 10-latki utknęła między plastikową szybą i koszem - podaje "La Provence".

Szczęśliwie tacie dziewczynki udało się ją uwolnić. Niestety, doznała poważnych urazów głowy - ma między innymi złamaną szczękę.

O zajściu poinformowani zostali pracownicy parku rozrywki, a zaraz później policja. Śledczy zbadają, czy miejsce spełnia wszystkie wymogi techniczne i czy dopełniono procedur bezpieczeństwa. Diabelski młyn został zamknięty.  

Przeczytaj więcej
Komentarze