18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ludzie bywają straszni

Turyści zaatakowali nosorożca. Wyryli mu "pamiatkę" na skórze

23.08.2019  19:07
Turyści zaatakowali nosorożca. Wyryli mu "pamiatkę" na skórze
Turyści zaatakowali nosorożca. Wyryli mu "pamiatkę" na skórze Fot: Shutterstock

35-letni nosorożec z francuskiego La Palmyre ZOO padł ofiarą bezwzględnych i bezmyślnych turystów. Na jego skórze ludzie zostawili swoje imiona.

Camille i Julien poszli do zoo i wpadli na pomysł, który - nie bez powodu - zbulwersował rzesze ludzi. Jak na razie niezidentyfikowana para wymyśliła sobie, że w La Palmyre ZOO zostawi po sobie pamiątkę.

Za cel obrali 35-letnią samicę nosorożca Noelle. Biedaczka po spotkaniu z nimi, została z wyrytymi na grzbiecie imionami.

Dyrekcja ZOO - nic się nie stało

Zdjęcia Noelle, za sprawą organizacji Code Animal, trafiły do sieci i oburzyły ludzi. W komentarzach nie szczędzą słów turystom i mają nadzieję, że zajmie się nimi policja.

Tymczasem dyrekcja ZOO zapewnia, że nosorożec najpewniej niczego nawet nie poczuł. Zastrzega jednak, że jeśli zachowania turystów będą się pogarszać, pomyślą o zmianie wybiegu dla zwierząt, tak, by ludzie nie mieli z nimi bezpośredniego kontaktu.

Noelle została już pozbawiona niechcianego "tatuażu" - na szczęście zszedł wraz myciem nosorożca szczotką. Tymczasem na świecie pozostaje dziś pięć gatunków nosorożców. Aż cztery z nich zagrożone są wyginięciem.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze