18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmierć Polaka pod szpitalem w Wielkiej Brytanii. Są nowe fakty

Redakcja
04.12.2018  12:07
łukasz G. zamordowany w Gloucester
łukasz G. zamordowany w Gloucester Fot: Gloucester Shire Police

Brytyjska policja poszukuje świadków, którzy mogą pomóc śledczym w ustaleniu okoliczności śmierci Łukasza G. Ciężko ranny Polak został porzucony pod szpitalem w Gloucester. 

Sprawa dotyczy zdarzeń z 21 listopada. Na Great Western Road, niedaleko szpitala w angielskim Gloucester, znaleziono wówczas 32-letniego Łukasza G. Zgon stwierdzono jeszcze tego samego dnia. Śledczy podejrzewają, że ofiara została odwieziona na miejsce samochodem, a następnie porzucona.

Wiadomo już, że mężczyzna zmarł w wyniku poważnych obrażeń głowy. Jak donosi „Bristol Post”, o zabójstwo oskarżono rodaka ofiary - 38-letniego Krzysztofa S., który tak jak zamordowany jest mieszkańcem Bristolu. Tam też, z uwagi na powagę sprawy, proces został przeniesiony.

Policja szuka świadków

Tymczasem policja apeluje do świadków zdarzenia o pomoc. Wszystkie osoby, które wiedzą coś o tej sprawie, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Kluczowe w procesie mogą okazać się przede wszystkim zeznania świadka, który o 16:30 był na Hyde Lane w Gloucester. Śledczy apelują, by się ujawnił. Równie istotnie w sprawie są trzy samochody uwiecznione przez okoliczne kamery monitoringu: biały vany Vauxhall Vivaro, Audi A7 i Mercedes Estate. Samochody mogły zostać porzucone w okolicy Bristolu.

ZOBACZ TEŻ:

Przeczytaj więcej
Komentarze