18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Naga prawda

Gorąco w sztabie Putina! Wyciekła seks-taśma... generała [WIDEO 18+]

28.02.2023  18:25
Wyciekła seks-taśma rosyjskiego generała Aleksandra Matownikowa
Wyciekła seks-taśma rosyjskiego generała Aleksandra Matownikowa Fot: Twitter Stomatol3000

Kłopoty, kłopoty Putina! Z frontu nie słychać dobrych dla niego wieści, a wewnątrz kraju wybuchł właśnie niemały skandal obyczajowy. Bowiem do sieci wyciekła seks-taśma jednego z generałów. Możemy ją pokazać, ale z gustowną cenzurą.

Aleksander Matownikow - jeden z zaufanych ludzi Władimira Putina, ważny generał i dowódca wojsk lądowych. Po godzinach natomiast – dziarski, odważny pan, który pokazał całemu światu, na co go stać! Generał zatańczył nago przed kamerą, a jego seks-taśma została upubliczniona.

Kanał WczK-OGPU upublicznił niezwykłe nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak mężczyzna tańczy w najlepsze w pełnej okazałości. Według osób zamieszczających nagranie, jest to sam generał Matownikow. Wpierw widzimy starszego pana w ręczniku, jakby kusił nas skrywaną za warstwą bawełny tajemnicą swojego ciała. Później, już po chwili, zaspokaja naszą wielką ciekawość.

Seks-taśma rosyjskiego generała Aleksandra Matownikowa

Należy zwrócić uwagę na fakt, że generał patrzy prosto w kamerę i tańczy w jej stronę, więc wiedział, że jest nagrywany. Być może takie nagranie wysłał komuś, komu chciał skraść serce, lecz obdarzył tę osobę nadmiernym zaufaniem. Mógł też paść ofiarą hakerów.

Na szczęście (albo niestety) opublikowane nagranie ma nałożoną cenzurę. Dzięki temu nie widać, co generał Matownikow ukrywał pod ręcznikiem. Mogło to być wszystko – zaczynając od miejsc intymnych, przez kamień filozoficzny, po kremlowskie plany zawładnięcia nad światem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także