18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda "Big Brothera" nie żyje. Miała dowody, że politycy gwałcili dzieci

Redakcja
26.02.2019  12:58
Argentyna. Natacha Jaitt (Bog Brother, modelka) miała dowody na to, że gang pedofilów (dziennikarze, politycy) gwałcił dzieci. Przyczyna śmierci niejasna
Argentyna. Natacha Jaitt (Bog Brother, modelka) miała dowody na to, że gang pedofilów (dziennikarze, politycy) gwałcił dzieci. Przyczyna śmierci niejasna Fot: Facebook.com

Argentyna i tajemnicza śmierć. Modelka znana z programu „Big Brother” nie żyje. Natacha Jaitt wpadła wcześniej na trop afery pedofilskiej.

Natacha Jaitt robiła karierę jako modelka. Wcześniej zasłynęła występem w reality show „Big Brother”. Niedawno oznajmiła, że ma dowody na istnienie siatki pedofilów. Dzieci miały być molestowane przez osoby z pierwszych stron gazet.

Nie zdążyła ich ujawnić. 41-latka została znaleziona naga i martwa w łóżku hotelowym w Buenos Aires. Wcześniej uczestniczyła w imprezie. Stwierdzono, że miała liczne obrażenia wewnętrzne.

Jak na razie media podają, że Natacha Jaitt przesadziła z kokainą i alkoholem. Metro.co.uk informuje, że w okolicy jej nosa odkryto ślady narkotyku. Z powodu przedawkowania miała dostać zawału. Jednak jej brat i prawnik uważają, że do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

Okazało się, że otrzymywała groźby zabójstwa i gwałtu. Stało się to po tym, gdy publicznie oświadczyła, że ma dowody mogące pogrążyć polityków i znanych dziennikarzy. Mieli oni gwałcić dzieci.

Przeczytaj więcej
Komentarze