18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odeszła z hukiem

Gwiazda pop nie żyje. Wypadek na koncercie [WIDEO]

02.09.2019  09:55
Gwiazda pop zginęła tragicznie - zabiły ją fajerwerki
Gwiazda pop zginęła tragicznie - zabiły ją fajerwerki Fot: YouTube

Joana Sainz nie żyje. Zginęła tragicznie podczas koncertu na lokalnym festiwalu muzycznym w miasteczku Las Berlanas w Hiszpanii. Wideo z makabrycznego wypadku trafiło do internetu.

Joana Sainz miała tragiczny wypadek na scenie podczas koncertu. Występowała na scenie wraz z grupą Super Hollywood Orchestra i nagle zawiodła jedna wyrzutni zimnych ogni. Nastąpił wybuch i na oczach 1000 widzów artystka została zmasakrowana.

Lokalna policja twierdzi, że chociaż gwiazda pop została przewieziona do szpitala w miejscowości Avila, nie miała szans na przeżycie. Jak podaje thesun.co.uk , metalowe odłamki wystrzeliły jej prosto w brzuch.

Były dwa pociski. Jeden poleciał gdzieś w bok, a drugi trafił prosto w Sainz – relacjonował jeden ze świadków tragedii.

Media podają, że prawdopodobnie urządzenie pirotechniczne zostało załadowane niewłaściwym materiałem wybuchowym. Organizator koncertu na razie oświadczył jedynie, że ta przygotowuje koncerty z użyciem tego urządzenia od 5 lat i nie potrafi wyjaśnić jak doszło do tragedii.

Wypadek na koncercie - gwiazda pop Joana Sainz nie żyje - nagranie wideo z koncertu:

Przeczytaj więcej
Komentarze