18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogłoszenie w internecie

Sprzedał swoje dziecko po porodzie. Ma szokujące wytłumaczenie

Wojciech Kozicki
06.09.2019  18:55
Handel ludźmi w Chinach - rodzice sprzedali dziecko
Handel ludźmi w Chinach - rodzice sprzedali dziecko Fot: Policja

Chiny i przerażająca historia – ojciec i matka sprzedali swoje dziecko kilka dni po porodzie. Znaleźli „nabywców” córeczki w mediach społecznościowych, a teraz się tłumaczą i wyjaśniają, dlaczego oddali dziecko za pieniądze.

Dramat w Chinach! Mężczyzna o imieniu Zhao został zatrzymany przez policję, gdy sprzedał swoją 3-dniową córeczkę nieznajomej parze. Kamery monitoringu zarejestrowały jak wyniósł dziecko przed szpital i przekazał je tajemniczym osobom.

Handel dziećmi

Jak podaje policja z Changzhou, ojcu pomógł jego przyjaciel Wang, a ogłoszenie trafiło na chiński WeChat. Potwierdziła też, że odnaleziono tajemnicza parę (Li i Gao z Nanjing), która już przebywa w areszcie. Odebrano im dziecko, które jest pod opieką służb. Funkcjonariusze jeszcze przed transakcją dostali anonimowe zgłoszenie, że w sieci pojawiło się ogłoszenie o treści „dziecko na sprzedaż”.

Zhao i jego żona Sun przyznali się do winy. Zgodnie zeznali, że sprzedali dziecko, bo byli zbyt biedni, by je wychować. Na sprzedaży córki zarobili 5700 dolarów, ale stracą za to wiele lat życia. Zgodnie z chińskim prawem, za handel ludźmi mogą spędzić w więzieniu 10 lat.

logo Tu się dzieje