18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co za tragedia

Kolejny milioner nie żyje! Katastrofa lotnicza zabrała go z dziećmi

27.08.2019  11:29
Kolejny milioner nie żyje! Katastrofa lotnicza zabrała go z dziećmi
Kolejny milioner nie żyje! Katastrofa lotnicza zabrała go z dziećmi Fot: Facebook

To już kolejny, opływający w luksusy, zmarły tragicznie milioner w ostatnich tygodniach. W katastrofie lotniczej zginął razem z całą rodziną.

Niemiecki milioner z Monachium, August Inselkammer Jr. nie żyje. Biznesmen podróżował prywatnym śmigłowcem z żoną i dwójką dzieci. Wszyscy zginęli.

Tragedia w czasie rajskich wakacji

Do katastrofy lotniczej doszło w ostatnią niedzielę w Hiszpanii, na Majorce, gdzie spędzali wakacie. Cała czwórka wsiadła do śmigłowca, którym miała dolecieć do ekskluzywnej restauracji La Reserva Rotana Manacor na urodzinową kolację milionera.

Niestety, w czasie podróży doszło do potwornej tragedii. Śmigłowiec zderzył się w powietrzu z niewielkim samolotem. W wyniku wypadku zginęła cała rodzina Inselkammer, ich pilot, oraz pilot i pasażer małego samolotu - Juan Jose Vidal i Gustavo Serrano - podaje "Bild".

Jak na razie nie wiadomo, dlaczego obie maszyny znalazły się na tym samym torze i zderzyły w powietrzu. Kondolencje bliskim ofiar wypadku złożył premier Hiszpanii, Pedro Sanchez.

Przeczytaj więcej
Komentarze