18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ukryli ładunek w...

Zamach! Wybuch w ambasadzie Ukrainy!

Wojciech Kozicki
30.11.2022  16:04
Hiszpania. Zamach i wybuch w ambasadzie Ukrainy w Madrycie

Zamach i wybuch w ambasadzie Ukrainy  w Madrycie. Ujawniono, że eksplodował ładunek wybuchowy ukryty w kopercie. Nowe informacje!

Wybuch i zamach w ambasadzie Ukrainy w Madrycie. W środę przed południem eksplodował ładunek w kopercie, którą ktoś dostarczył do placówki dyplomatycznej. Nikt nie zginął, ale pracownik ambasady (komendant ochrony) odniósł obrażenia otwierając przesyłkę. Trafił do madryckiego szpitala. Jego obrażenia określane są jako lekkie. Wiadomo również, że do placówki medycznej udał się o własnych siłach.

Zamach w Hiszpanii. Wybuch w ambasadzie

Hiszpańska policja uruchomiła procedury związane z atakiem terrorystycznym. Szef ukraińskiego MSZ zarządził pilne wzmocnienie ochrony ukraińskich placówek za granicą. Jak wyjaśnia Polsat News, w sprawę zaangażowane są takżę służby wywiadowcze.

Szef ukraińskiego MSZ zarządził pilne wzmocnienie ochrony ukraińskich placówek za granicą. Z informacji telewizji Antena3 wynika, że służby dyplomatyczne Ukrainy wciąż odmawiają udzielenia informacji dotyczących eksplozji, a nawet potwierdzenia, że doszło do tragicznego zdarzenia – podaje rmf24.pl.

Czytaj także