18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trwają poszukiwania

Horror. 19-latka wypadła z samolotu

01.08.2019  15:04
Horror. 19-latka wypadła z samolotu
Horror. 19-latka wypadła z samolotu Fot: Albin Marciniak/East News

Wyjazd badawczy na Madagaskar miał być na pewno dla 19-latki z Cambridge przygodą życia. Niestety, zdarzyło się coś, co totalnie nie mieści się w głowie rodzinie i przyjaciołom dziewczyny. 

Wydawać by się mogło, że takie rzeczy nie mają prawa się zdarzyć, a jednak - życie bywa skrajnie nieprzewidywalne.  19-letnia Alana Cutland wyjechała na wyjazd badawczy na Madagaskar i miała być to dla niej życiowa przygoda. Niestety, doszło do dramatu.

Studentka wypadła z samolotu

19-latka z Cambridge była jednym z dwóch pasażerów samolotu typu cessna, który miał zabrać ją z rejonu Anjajavy do bazy uniwersyteckiej. 10 minut po tym, jak maszyna wzbiła się do lotu - dziewczyna z niej wypadła. 

Była bardzo podekscytowana rozpoczęciem kolejnego etapu edukacji, stażem na Madagaskarze, który miał pogłębić jej wiedzę ze studiów przyrodniczych - to fragment oświadczenia załamanej rodziny Alany.

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że to mogło być samobójstwo. Podobno dziewczyna sama otworzyła drzwi samolotu i wyskoczyła - tak twierdzą pilot i współpasażer. Na ten moment nie odnaleziono ciała dziewczyny. Miejscowe służby dopuszczają do siebie możliwość, że zostało ono już pożarte przez dzikie zwierzęta. 

Alana była studentką drugiego roku nauk przyrodniczych na Uniwersytecie w Cambridge. Udzielała się w różnych stowarzyszeniach studenckich. Jej przyjaciele i rodzina nie są w stanie dopuścić do siebie myśli, że to naprawdę mogło być samobójstwo.

Przeczytaj więcej
Komentarze