18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pokazywał im "wszystko"

Polak w kurorcie. Z gołym przyrodzeniem biegał po basenie. Dotykał dzieci

31.07.2019  20:22
Polak w kurorcie. Z gołym przyrodzeniem biegał po basenie. Dotykał dzieci
Polak w kurorcie. Z gołym przyrodzeniem biegał po basenie. Dotykał dzieci Fot: Policia Local Malaga

29-latek z Polski został zatrzymany w Hiszpanii. Mężczyzna obnażał się w parku wodnym. Miał molestować dzieci.

W wakacyjnym kurorcie, w mieście Malaga w Hiszpanii, zatrzymano 29-letniego mężczyznę. Jak podaje "Diario Sur", odziany jedynie w "opaskę z materiału" ekshibicjonista lubował się w odkrywaniu swych wdzięków przed turystami.

Co więcej, 29-latek z Polski miał w szczególności upodobać sobie dzieci, które w parku wodnym stanowiły większość. Nie dość, że się przed nimi rozbierał, to jeszcze ich dotykał. Biegał po kompleksie odkrywając swoje genitalia i krzycząc do zebranych niewybredne teksty.

Polak zatrzymany

Mężczyznę zatrzymali wypoczywający na miejscu wczasowicze. Szybko wezwali też policję, która pana odprowadziła na komisariat. W czasie ujęcia 29-latek miał na sobie jedynie przepaskę, spod której i tak "wszystko" było widać.

Polak miał być agresywny w stosunku do i policji. Miał przy sobie ostre, spiczaste narzędzie z tworzywa sztucznego, którym chwilę przed przyjściem do kompleksu wodnego sterroryzował pobliski sklep.

Przeczytaj więcej
Komentarze