18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Morderczy bimber zabił 150 osób. 200 innych walczy o życie

Redakcja
25.02.2019  10:48
bimber zabił 150 osób
bimber zabił 150 osób Fot: Shutterstock

Już ponad 150 osób zmarło po wypiciu trującego, sprzedawanego nielegalnie w barze bimbru. Trunek miał w składzie alkohol metylowy.

Alkohol własnej produkcji może być niebezpieczny, a już na pewno alkohol bez licencji, niewiadomego pochodzenia. Ten, który wypiło kilkuset robotników z Indii, okazał się naprawdę zabójczy.

Bimber sprzedany nielegalnie przez miejscowego barmana zabił już ponad 150 osób. Kolejnych 200 walczy o życie w szpitalu w stanie Asam w północno-wschodniej części kraju - podaje CNN.

Ofiarami zabójczego bimbru padli głównie robotnicy z plantacji herbaty, którzy zaraz po pobraniu ostatniej wypłaty poszli do baru się na pić. Niestety, trunek, na który trafili, posiadał w swoim składzie niebezpieczny dla zdrowia i życia alkohol metylowy.

W sprawie zatrzymano już właściciela baru, w którym sprzedawano trujący bimber, oraz 13 innych osób. Możliwe są też kolejne aresztowania osób odpowiedzialnych za produkcję i dystrybucję niebezpiecznego trunku.

Przeczytaj więcej
Komentarze