18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec Polski?

Jasnowidz o III wojnie światowej. Te polskie miasta znikną...

Wojciech Kozicki
06.02.2023  17:17
III wojna światowa i przyszlość Polski. Jasnowidz ujawnia losy świata
III wojna światowa i przyszlość Polski. Jasnowidz ujawnia losy świata Fot: Łukasz Szczepański/REPORTER/East News, Value Stock Images/East News

Marian Węcławek był znany Polakom jako śpiący prorok z Leszna. JEgo wizje mrożą lrew w żyłach. Jaka będzie przyszłość Polski? Czeka nas III wojna światowa, a Szczecin zostanie zniszczony!

Śpiący prorok z Leszna, czyli polski Nostradamus, ujawnił straszne wizje, których przeraziliby się Krzysztof Jackowski i Wojciech Glanc. Radio ZET przypomina słowa profety, który zmarł w 2010 roku w wieku 86 lat. Wspominał o wybuchu III wojny światowej, której skutki dotkną boleśnie terytorium Polski.

III wojna światowa i rola Polski

Polski wizjoner ostrzegł, że przed wybuchem III wojny światowej w Watykanie wybuchnie prawdziwa rewolucja, a religia zacznie upadać. Wspomniał o mordowaniu zakonników, a papież ucieknie.

Religia rzymskokatolicka ma coraz bardziej upadać. Zakonnicy mają być mordowani, a papież ucieknie. „Nowym Watykanem” ma być Częstochowa lub Madryt. Nowym zwierzchnikiem Kościoła ma też zostać czarnoskóry mężczyzna – zapowiedział śpiący prorok z Leszna. (radiozet.pl)

Ostatecznym zwiastunem III wojny światowej będą krwawe wydarzenia w Rosji na Zakaukaziu. Dojdzie do sytuacji, gdy Białoruś, Litwa i Ukraina będą po stronie Polski. Chiny wsparte przez Turcję z sukcesem zaatakują Rosję, zajmując nawet część Europy. Jednocześnie Niemcy powrócą do swoich tradycji i zaatakują Polskę. Dojdą do Wałbrzycha, niszcząc Kłodzko, Złoty Szlak i Kalisz. Poznań nie zostanie zniszczony.

Zamieszki i wojna we Wrocławiu

Zdaniem profety, tuż przed wybuchem III wojny światowej dojdzie do zamieszek we Wrocławiu trwających kilkanaście dni.

Nie będą jednak niszczyć słowiańskich terenów licząc na ich włączenie do swego państwa. W czasie wojny zostanie użyta broń jądrowa. Jest mi wiadomo tylko o dwóch bombach. Jedna wybuchnie w rejonie Mont Blanc przeciwko agresorowi, który dojdzie aż do Hiszpanii. Rosjanie wracać będą w takim chaosie i rozprężeniu, że nie będą wiedzieć, kto jest ich wrogiem, a kto przyjacielem. Na Polskę żadna bomba nie spadnie, chociaż takie zagrożenie nastąpi i to będzie powodem ewakuowania mieszkańców Dolnego Śląska. Szczecin zostanie zniszczony połowicznie, Wrocław podobnie – zapowiadał śpiący prorok z Leszna. (Radio ZET)

Granice Polski i zmiana klimatu

Śpiący prorok z Leszna zapowiedział również tragiczne skutki ocieplenie klimatu i topnienia lodowców. Trójmiasto zostanie zalane. W Polsce będą w wyniku ocieplenia rosły cytryny. Staniemy się europejskim mocarstwem, a granice Polski będą sięgać za Kijów, Czerkasy, Odessę.  Granica zachodnia utrzyma się na Odrze i Nysie”. Nawet republiki poradzieckie będą chciały przyłączyć się do Polski. Godło również się zmieni, ponieważ Litwa i Ukraina będą nam sprzyjać.

Źródło: Radio ZET

Czytaj także