18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bo fantazja, fantazja jest od tego...

Kadyrow grozi Polsce. Zapowiada podbój Europy

13.02.2023  18:14
Kadyrow grozi Polsce. Zapowiada podbój Europy
Kadyrow grozi Polsce. Zapowiada podbój Europy Fot: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News

Ramzan Kadyrow, czyli wierny podnóżek Putina, gotowy całować go po rękach i nie tylko, znowu grozi Polsce. Putinowski Toudi zapowiada podbój Ukrainy i Europy.

Ramzan Kadyrow, czyli lider czeczeńskich bojowników wspierających Putina, znowu grozi Polsce. Do sieci trafiło nagranie z jednej z narad, prowadzonych przez zbrodniarza. Okazuje się, że absztyfikant Władimira, nadal ma w planach inwazję na Polskę. Marzy mu się też podbój innych europejskich krajów.

Kadyrow zapowiada atak Rosji na Polskę

Kadyrow nie zwrócił uwagi, że Rosja nie jest w stanie kontrolować nielegalnie anektowanego skrawka Ukrainy. Jest zdania, że rosyjska armia zajmie największe ukraińskie miasta, w tym Kijów. Co dalej? Zapowiedział, że zaatakowana zostanie także Polska, która „nie ma żadnego potencjału”.

Zdaniem Kadyrowa NATO nie jest w stanie zmobilizować tylu żołnierzy ile Rosja. Twierdzi, że rosyjska artyleria zniszczy zachodnie czołgi.

Weźmiemy Odessę, Charków i Kijów. Przemy naprzód dzięki wszystkim ludziom, narodom i religiom, które zjednoczyły się wokół wezwania naszego prezydenta.Przebijemy się przez Ukrainę i dojdziemy aż do Polskiktóra krzyczy na cały głos, podczas gdy nie ma żadnego potencjału – zapowiedział Kadyrow.

Nie jest to pierwsza taka groźba pod adresem Polski. Rosyjska strona zapowiedziała niedawno, że „Warszawa zniknie w 30 sekund”, a do tego „Polska zostanie wchłonięta”.

logo Tu się dzieje