18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wielka seksafera

Wyciekły nagie fotki znanej polityk. Miała "trójkącik" z podwładną [ZDJĘCIA]

29.10.2019  15:02
Wyciekły nagie fotki znanej polityk. Miała "trójkącik" z podwładną [ZDJĘCIA]
Wyciekły nagie fotki znanej polityk. Miała "trójkącik" z podwładną [ZDJĘCIA] Fot: Planeta.pl

Ogromny skandal w polityce! Znana kongresmenka, polityczna gwiazda, zrzekła się mandatu. Wszystko przez jej nagie zdjęcia, które wyciekły do sieci i liczne romanse - w tym jeden z podwładną.

32-letnia kongresmenka z Kalifornii w spektakularny sposób pożegnała się z karierą. Polityczka złożyła właśnie mandat po tym, jak do mediów wyciekły informacje o jej romansie z podwładną.

Kate Hill wdała się w romans ze swoją pracownicą. Ona i jej mąż mieli tworzyć z 24-latką "trójkąt".  Ale to nie wszystko. Polityczce zarzuca się także romans z dyrektorem finansowym jej sztabu wyborczego. Mężczyzna miał dostać od Hill wyjątkowo sowitą premię za swoją pracę. Gdyby tego było mało, amerykański media twierdzą, że Hill i jej mąż ogłaszali się na portalu dla swingersów. 

Nagie fotki, koniec kariery

Do mediów trafiły zdjęcia nagiej Hill, jej fotki z kochanką, a także z narkotykami i tatuażem przypominającym nazistowski symbol. Wyciekły też liczne rozmowy kongresmenki w kochankami.

Jak prywatne materiały polityczki trafiły do mediów? Kongresmenka przekonuje, że to sprawka jej toksycznego męża, z którym się właśnie rozwodzi, a który próbuje zniszczyć jej życie. W upublicznieniu materiałów mieli pomóc mu wrodzy Hill politycy.

logo Tu się dzieje