18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ruskie mają pecha

KATASTROFA rosyjskiego myśliwca! Spadł i eksplodował [WIDEO]

02.12.2022  09:42
Wypadek myśliwca MiG-31
Wypadek myśliwca MiG-31 Fot: staras/Shutterstock

Jak podaje portal NEXTA, rosyjski myśliwiec MiG-31 rozbił w Kraju Nadmorskim w Rosji.

Wszystkim, którzy źle życzą rosyjskiej armii, musimy przekazać bardzo złe wieści – załoga rozbitego myśliwca zdążyła katapultować się tuż przed zderzeniem z ziemią. Obecnie nie jest jasne, jaka była przyczyna katastrofy rosyjskiej maszyny wojskowej, ale należy domniemywać, że powodem był nie sabotaż, a brak kompetencji pilotów lub wadliwy sprzęt.

Katastrofa myśliwca

Resort obrony Federacji Rosyjskiej poinformował, że ich myśliwiec MiG-31 rozbił się w Kraju Nadmorskim w Rosji. Maszyna spadła i rozbiła się na odludziu. Załoga przeżyła – udało się im katapultować przez uderzeniem o ziemię. Resort obrony potwierdza, że do wypadku doszło podczas lotu szkoleniowego. Samolot miał rozbić się w lesie i nie miał na pokładzie amunicji.

Na Twitterze pojawiło się nagranie, którego prawdziwości nie da się obecnie potwierdzić - jego źródłem jest jeden z profilów na Telegramie. Prawdopodobnie pokazuje moment upadku oraz eksplozję myśliwca. Można je obejrzeć poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także