18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabryczne wideo

Katastrofa w USA. Dźwig runął na budynek mieszkalny

Wojciech Kozicki
10.06.2019  14:52
Katastrofa w Dallas - dźwig budowlany zniszczył budynek mieszkalny
Katastrofa w Dallas - dźwig budowlany zniszczył budynek mieszkalny Fot: Twitter

Tragedia w Dallas w Teksasie, która wyglądała jak scena z filmu katastroficznego. Ogromny dźwig zawalił się na budynek mieszkalny i wiadomo już, że jest ofiara śmiertelna.

W niedzielę 9 czerwca Dallas w USA nawiedziły burze i nawałnice. Podmuchy wiatru były tak potężne, że przewróciły ogromny dźwig budowlany na osiedle mieszkaniowe Elan City Lights. Zostało uszkodzonych sześć pięter i parking.

Dźwig uderzył w budynek

CNN podaje, że zginęła kobieta, która odniosła śmiertelne obrażenia w swoim mieszkaniu. Zmarła, gdy transportowano ją do szpitala. Rannych zostało jeszcze 6 osób, a 2 są w stanie krytycznym. Poszkodowani trafili do Parkland Memorial Hospital. Rzecznik straży pożarnej w Dallas Jason Evans ma nadzieję, że liczba ofiar śmiertelnych się nie zwiększy.

Służby zwracają uwagę, że to pierwszy taki przypadek w historii tego regionu. Zdarzało się już, że żurawie się przewracały, ale jeszcze nigdy nie runęły na zamieszkany budynek.

Dźwig zawalił się na budynek:

Przeczytaj więcej
Komentarze