18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Do końca wierne mordercom

Kobiety ISIS popierają gwałty. Chcą rodzić dzieci terrorystom

12.03.2019  14:20
Kobiety ISIS popierają gwałty i mordy dokonywane przez terrorystów w Syri
Kobiety ISIS popierają gwałty i mordy dokonywane przez terrorystów w Syri Fot: Antoine Agoudjian / Le Pictorium/East News

ISIS w Syrii przegrywa wojnę, upada ostatnia twierdza w Baghouz. Chociaż tysiące bojowników poddają się i trafiają do niewoli, kobiety nadal chcą walczyć o kalifat i Państwo Islamskie.

W Baghouz w Syrii Amerykanie i kurdyjscy żołnierze toczą bitwę z ISIS. Intensywne bombardowania (jest używany nawet biały fosfor) łamią ducha dżihadystów. Jak podaje iuvmpress.com, od nalotów ginie wiele kobiet i dzieci.

Wzięto do niewoli 4 tysiące bojowników ISIS. Nie przyznają się jednak do udziału w walkach.

Kobiety ISIS - "tak" dla gwałtów i morderstw

Kobiety ISIS są znacznie bardziej bojowo nastawione. Zapewniają, że są wierne terrorystom i będą rodzić im kolejne dzieci. Są bardzo agresywne i atakują inne kobiety, m.in. za noszenie spodni. Rzucają się także na żołnierzy i przedstawicieli mediów.

Gwałty na pojmanych kobietach i seksualnych niewolnicach nie robią na nich wrażenia. Deklarują, że „święci wojownicy” mają prawo mordować i zmuszać kogo chcą do seksu. Jak podaje dailymail.co.uk, uważają schwytane osoby za własność.

Zobacz także

logo Tu się dzieje