18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nalot z nieba

Biskup wypędzi diabła z miasta. Bombardowanie wodą święconą!

Wojciech Kozicki
12.07.2019  21:31
Atak!
Atak! Fot: Twitter

Biskup z Kolumbii postanowił walczyć z demonami w swoim mieście. Ma plan jak wypędzić je wszystkie jednocześnie – zapowiada się bombardowanie miasta wodą święconą.

Katolicki duchowny Monsignor Rubén Darío Jaramillo Montoya z Buenaventura (Kolumbia) chce walczyć ze złem wszelkimi środkami. Zapowiedział, że przeprowadzi egzorcyzmy, by ocalić przed szatanem miejscowość, której mieszka. Ma już plan: przeprowadzi na zło nalot z nieba.

Jak podaje metro.co.uk, biskup zamierza wypędzić diabła z mieszkańców podczas miejskiego festiwalu. Wówczas zbombarduje ich z helikoptera wodą święconą. Powiedział w wywiadzie dla lokalnej stacji radiowej, że chce w ten sposób ocalić swoje portowe miasto, które jest niszczone przez demony.

Buenaventura rzeczywiście zmaga się z problemami i jest to miejsce, gdzie diabeł mówi dobranoc. Z portu handlowego korzystają gangi, odbywa się tam przemyt narkotyków, kwitnie korupcja. W 2019 roku miało tam zostać zamordowanych już 51 osób. Zabijane są także dzieci.

Tam gdzie przelano krew teraz poleje się święcona woda jako znak oczyszczenia – zapowiedział biskup.

Przeczytaj więcej
Komentarze