18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Weterynarz sadysta! Przemycał narkotyki w... brzuchach szczeniaczków

Redakcja
11.02.2019  12:25
weterynarz przemycał heroine w szczeniakach
weterynarz przemycał heroine w szczeniakach Fot: PxHere

Andres Lopez Florez został skazany przez sąd w Nowym Jorku na sześć lat pozbawienia wolności. To kara za okrutny proceder - mężczyzna przez dwa lata przemycał heroinę zaszytą w brzuchach małych piesków.

Lekarz weterynarii, Kolumbijczyk Andres Lopez Flores zgotował prawdziwe piekło dziesiątkom małych psów. Mężczyzna postanowił dorobić sobie do pensji i w latach 2005-2006 trudnił się przemytem narkotyków w ciałach zwierząt.

Weterynarz przeprowadzał operacje na kilkutygodniowych psach i wszywał im do brzuchów woreczki z płynną heroiną. Zwierzęta były następnie przewożone do USA, gdzie współpracownicy Floresa przeprowadzali kolejne operacje w celu wydobycia narkotyków. Niestety, większość zwierząt umierała z wykrwawienia - ważniejsza od ich życia była heroina.

Gdy sprawa wyszła na jaw, sadystyczny weterynarz uciekł do Europy i osiadł w Hiszpanii. Tam udało mu się ukryć na blisko 10 lat, a nawet założyć rodzinę. Mimo starań mężczyzny, służbom w końcu udało się go namierzyć i w 2015 roku został aresztowany.

Sprawą mężczyzny zajął się sąd w Nowym Jorku. Przed ławą przysięgłych weterynarz zapewniał, że żałuje swoich czynów i przeszedł moralną przemianę - podaje radiozet.pl.

Mężczyzna spędzi za kratkami 6 lat, czyli o cztery lata mniej, niż domagała się tego prokuratura.