18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ludzkości zostało mało czasu

To koniec, wszyscy ludzie zginą. Nadciąga katastrofa

Wojciech Kozicki
05.06.2019  17:40
Koniec świata i zagłada ludzkości - znana jest już data i scenariusz apokalipsy
Koniec świata i zagłada ludzkości - znana jest już data i scenariusz apokalipsy Fot: Tomasz Kawka/East News

To nie będzie koniec świata, a "jedynie" zagłada ludzkości i koniec człowieka na Ziemi. Australijscy naukowcy twierdzą, że zostało nam jedynie 31 lat życia, bo później nastąpi globalna katastrofa. Jest jednak nadzieja i ludzie mogą się jeszcze uratować.

„Koniec świata” ma nastąpić w 2050 roku. Naukowcy z Breakthrough National Centre for Climate Restoration w Melbourne ostrzegają, że zmiany klimatyczne będą miały katastrofalne skutki. Globalne ocieplenie spowoduje mordercze fale gorąca, a to dopiero początek masakry.

Zobacz także

Upadek cywilizacji i data końca świata

Globalny wzrost temperatury o 3 stopnie Celsjusza to wyrok dla ludzkości. Zabiją nas głód, susze, huragany i epidemie, a ostatnim aktem zniszczenia ma być wojna nuklearna. Jak ostrzega mirror.co.uk, topnienie lodowców i wycinanie lasów tropikalnych również stanowią poważne zagrożenie.

Walkę z globalnym ociepleniem naukowcy nazwali już „trzecią wojną światową”. Ich zdaniem w końcowej fazie zapanuje chaos, który pochłonie mnóstwo ofiar.

Czy upadek cywilizacji można powstrzymać? Naukowcy twierdzą, że konieczne jest natychmiastowe ograniczenie emisji gazów cieplarnianych. W tym celu światowy przywódcy musieli szybko podjąć radykalne decyzje i skupić się na ratowaniu ludzkości. A więc jesteśmy skazani na zagładę…

Zobacz także
Czytaj także
Przeczytaj więcej