18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Je, pije i tyje"

Kim Dzong Un waży już więcej niż mały słoń

Wojciech Kozicki
31.05.2023  18:23
Korea Północna. Kim Dzong Un waży już więcej niż mały słoń
Korea Północna. Kim Dzong Un waży już więcej niż mały słoń Fot: Salma Bashir Motiwala/Shutterstock

Korea Północna. Kim Dzong Un jest w coraz gorszej formie. Seul donosi, że dyktator ostro pije, pali, objada się i nie śpi. Podobno waży już 140 kilogramów!

Wiadomości z Korei Północnej. Według informacji przekazanych przez południowokoreańską agencję Yonhap, Kim Dzong Un obżera się jak świnia. Potwór podobno nadużywa też alkoholu, pali jak smok i doskwiera mu bezsenność. Południowokoreańskie służby ujawniły, że morderczy przywódca waży już 140 kilogramów. Przypominamy, że mały słoń po narodzinach waży ok. 110 kilogramów.

Kim Dzong Un uzależniony. Sprawa najwyższej wagi

Yoo Sang-bum, sekretarz wykonawczy parlamentarnej komisji ds. wywiadu, zwrócił uwagę na siniaki na dłoniach Kim Dzong Una. Może by to efekt alergii lub zapalenia skóry wywołanego stresu.

Przedstawiciele służb zauważyli również, że Korea Północna importuje duże ilości zagranicznych papierosów Marlboro i Dunhil oraz wysokiej klasy przekąsek, co może prowadzić do błędnego koła rosnącego uzależnienia Kima od alkoholu i nikotyny oraz poważniejszej bezsenności

- pisze rmf24.pl.

Widok obleśnie grubego przywódcy na pewno raduje serca obywateli. Przypomnijmy, że w Korei Północnej trwa potworny kryzys głodu. Ludzie umierają i dochodzi już do morderstw o jedzenie.

Według Narodowej Służby Wywiadowczej Korei Południowej, władze w Pjongjang gromadziły ostatnio także najnowsze informacje medyczne dotyczące leczenia bezsenności, w tym leków nasennych takich jak zolpidem, co może sugerować, że Kim Dzong Un cierpi na "ciężką bezsenność"

- informuje RMF FM.

Wirtualna Polska donosi, że „północnokoreański dyktator miał uzależnić się od alkoholu i nikotyny”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje