18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Medyczny fenomen

Koszmarny poród. Kobieta urodziła będąc w śpiączce

22.07.2019  08:29
Koszmarny poród. Kobieta urodziła będąc w śpiączce
Koszmarny poród. Kobieta urodziła będąc w śpiączce Fot: Public Domain Picture

Wydawać by się mogło, że to niemożliwe. Natura jednak nie raz pokazała, jak bardzo potrafi ludzi zaskoczyć. Do przerażającego porodu doszło w Czechach.

Czy kobieta będąca w śpiączce może urodzić zdrowe dziecko? Chociaż cała akcja porodowa w takim stanie to istny koszmar to jednak jej finał nie jest aż taki zły. W Czechach doszło do niespodziewanego, medycznego fenomenu. 

Koszmarny poród, szczęśliwe zakończenie

Veronika Tlustá z Czech urodziła dziecko będąc w śpiączce. Na początku lekarze nie dawali najmniejszych szans jej i jej dziecku na przeżycie - natura jednak pokazała, że potrafi wszystkich nie raz zaskoczyć. 

Kobieta nie tylko urodziła, ale również... dzięki porodowi wybudziła się ze śpiączki! Czeszka będąc w siódmym miesiącu ciąży miała bardzo poważny wypadek samochodowy. Straciła panowanie nad kierownicą i z obrażeniami kręgów szyjnych i mózgu, trafiła w śpiączce do szpitala.

Mimo tego, że sama była w stanie tragicznym - nie straciła dziecka. Lekarze podłączyli ją do aparatury ratującej życie, ale nie wierzyli, że faktycznie uda się jej wyjść z tego cało. Chociaż kobieta nie miała pojęcia, co się z nią dzieje - dziecko przyszło na świat. Medycy nie mają wątpliwości - to był cud. 

Teraz kobieta uczy się mówić razem ze swoim dzieckiem. Obojgu życzymy dużo zdrowia!