18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szaleniec dźgnął policjanta

Atak nożownika na plaży. Drastyczne WIDEO

Wojciech Kozicki
12.08.2019  16:14
Atak nożownika w Hiszpanii na plaży - ranny policjant w szpitalu
Atak nożownika w Hiszpanii na plaży - ranny policjant w szpitalu Fot: Facebook

Krwawy atak na plaży w Hiszpanii. Policja wdała się w szarpaninę z handlarzem, który sprzedawał plażowiczom jedzenie i napoje chłodzące. Polała się krew, a nagranie wideo, na którym widać drastyczne sceny, trafiło do internetu.

Wczasy w Hiszpanii i krew na plaży. 7 sierpnia w Punta Umbría (Huelva) policjanci pilnowali, by wśród turystów nie grasowali nielegalni handlarze. Gdy trafili na sprzedawcę bez zezwolenia, postanowili zarekwirować mu towar. Nie miał jednak zamiaru poddać się bez walki i teraz wiele lat może spędzić w więzieniu.

Atak nożownika w Hiszpanii

Handlarz wpadł w szał. Rzucił się na mundurowych z nożem i jednemu z nich zadał trzy ciosy w brzuch. Do akcji włączyli się plażowicze i pomogli obezwładnić agresora. Policjant Antonio Garrido trafił do szpitala i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Agresor odpowie natomiast przed sądem za usiłowanie zabójstwa.

Hiszpańskie media donoszą, że to nie pierwszy taki przypadek w Punta Umbría. Nielegalni sprzedawcy już kilkukrotnie atakowali policjantów patrolujących plaże.

Nożownik na plaży w Punta Umbría - atak na policjanta:

Przeczytaj więcej
Komentarze