18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Kto leczy Putina? "Gdyby nie oni, już by nie żył"

23.01.2023  17:19
Stan zdrowia Putina. Leczą go zachodni lekarze?
Stan zdrowia Putina. Leczą go zachodni lekarze? Fot: SERGEI BOBYLYOV/AFP/East News

Na co choruje Władimir Putin i czy rzeczywiście wkrótce czeka go śmierć na raka? Tego nie wiadomo, ale strona ukraińska ujawnia zaskakujące informacje o leczeniu rosyjskiego prezydenta. Czy jego życie ratują lekarze z państw zachodnich?

Pojawiają się kolejne informacje o chorobie Putina i zbliżającej się rychłej śmierci dyktatora. Jak wynika ze słów wiceszefa Głównego Wydziału Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy, Władimira Putina leczą lekarze z państw zachodnich. Generał dywizji Wadym Skibicki stwierdził, że „tylko dzięki tym lekarzom Putin jeszcze żyje”.

Plany i zdrowie Putina, rozłam na Kremlu

Wadym Skibicki w rozmowie z dziennikarzem estońskiej edycji portalu Delfi doprecyzował, że „niestety Putin leczy się u najlepszych zachodnich lekarzy”. Podejrzewa, że gdyby nie zagraniczna opieka medyczna, zbrodniarz pewnie już dawno byłby martwy.

Skibicki stwierdził również, że w Rosji sytuacja robi się dla Putina nieciekawa, bo dochodzi do rozłamu na Kremlu. Uważa, że „nominacja Gierasimowa po raz kolejny wskazuje na duże nieporozumienia w rosyjskim kierownictwie”, a do tego są kremlowskie frakcje próbujące dyskredytować oddziały Prigożyna, a jego samego usunąć, bo zyskuje za dużo wpływów.

Zdaniem Skibickiego, Putin planuje wielką ofensywę militarną i wiosna lub lato będą decydujące. Jeśli Rosja poniesie porażkę, czeka ją upadek, a Putin pójdzie na dno.

Jak przypomina pravda.com.ua w maju 2022 r., szef GRU Kyryło Budanow twierdził, że Putin może żyć jeszcze kilka lat pomimo poważnych chorób, w tym raka. Serwis przywołuje też niedawną wypowiedź prezydenta Wołodymyra Zełenskiego na temat rosyjskiego dyktatora – pisze Wirtualna Polska.

logo Tu się dzieje